در حال بارگذاری ...
 • در بخش نمایش محیطی؛

  فرامرز قلیچ خانی در بخش نمایش محیطی جشنواره فجر درخشید.

  فرامرز قلیچ خانی هنرمند جوان البرزی به عنوان برگزیده بازیگری در بخش نمایش محیطی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر انتخاب شد.

  به گزارش ایران تئاتر از استان البرز، مراسم اختتامیه  سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر با حضور هنرمندان شاخص  تئاتر و مدیران هنری ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی مرادخانی، معاونت امور هنری شب گذشته در تالار وحدت برگزار شد ،شامگاه گذشته  دوازدهم بهمن  دفتر   سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر بسته شد و  برگزیدگان خود را در بخش های مختلف شناخت.

   

  تئاتر البرز گزارش می دهد،  فرامرز قلیچ خانی هنرمند البرزی    بازیگر برگزیده بخش نمایش محیطی  سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش «فیش» شد.

   

   نمایش «فیش» با درون مایه‌ای اجتماعی در بخش محیطی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر جایزه بازیگری مرد به فرامرز قلیچ خانی، برگزیده نویسندگی ،کارگردانی و موسیقی را دریافت کرد. 

   

  فرامرز قلیچ خانی بازیگر نمایش «فیش» در خصوص کیفیت آثار  سی و پنجمین جشنواره تئاتر بین المللی فجر  گفت: سعی کردم چندین کار را در این جشنواره دنبال کنم اما متاسفانه به دلیل مشغله ها نتواستم تمام آثار را رصد کنم ،جشنواره تئاتر فجر به عنوان جشنواره ای شناخته شده در داخل و خارج از کشور است ،آثاری که به این جشنواره راه پیدا می کنند از  سطح و کیفیتی خوبی برخوردار هستند.

   

  قلیچ خانی با توجه به تفاوت ها در اجرای محیطی و صحنه ای مطرح کرد: شرایط اجرایی باعث اجرای متفاوت می شود ، بازیگر در نمایش محیطی باید به لحاظ ذهنی آمادگی هر  چیزی را داشته باشد ،باید گاهی تماشاگر را مجبور به دیدن و مشارکت  کرد.

   

  این هنرمند البرزی گفت:  «فیش» به کارگردانی رستا رضوی و نویسندگی کاوه مهدی با توجه به مسائل و مشکلات  روز جامعه با   5 قصه مجزا که هر کدام از زاویه های مختلف اشاره ای به فیش های حقوقی و نجومی  می کند.


  فرامرز قلیچ خانی از سوی هئیت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر برگزیده بازیگری در بخش نمایش محیطی شد.
  نظرات کاربران