در حال بارگذاری ...
 • مشاوره هنری ناحیه ۳ آموزش پرورش:

  تئاتر بهترین و زیباترین نماد دموکراسی تئاتر برنامه جدی آموزش و پرورش البرز خواهد شد

  مشاوره هنری ناحیه ۳ آموزش پرورش: اگر بچه های ما لحظات و دوران کودکی شان را روی صحنه تئاتر تجربه کنند ،زمانی که مدیریت جامعه را به دست می گیرند،سلما دچار اشتباهات کمتری خواهند شد.

  تئاتر البرز، مشاور هنری رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج در افتتاحیه هفتمین جشنواره تئاتر استان البرز گفت : تئاتر برنامه ای جدی در  آموزش و پرورش این ناحیه در کرج خواهد شد.

   

  جمال جنانی دبیر آموزش و پرورش و فعال عرصه هنر و تئاتر که در مراسم ابلاغ دبیران کارگروه های عمومی تئاتر البرز به عنوان دبیر کارگروه تئاتر دانش آموزی و تعامل با آموزش و پرورش معرفی شد گفت:کارشناسان علوم اجتماعی اعتقاد دارند هر جامعه ای که تئاتر پویایی داشته باشد دموکراسی در آن نهادینه شده است.هر کدام از ما در جامعه تجربیاتی داریم که تاوان  اشتباهاتمان است. تئاتر تنها صحنه برای تجربه کردن بدون تاوان است.

   

  وی تاکید کرد: اگر بچه های ما لحظات و دوران کودکی شان را روی صحنه تئاتر تجربه کنند ،زمانی که مدیریت جامعه را به دست می گیرند،مسلما دچار اشتباهات کمتری خواهند شد.

   

  جنانی تصریح کرد: تئاتر صرفا یک بازیچه نیست یا به قول علما زینت المجالس نیست، لذا قدر مخاطبین را بدانید، تئاتر روشنگر افکار است، اگر کتاب خوب است ،تئاتر جلوه گر کتاب است، تئاتر جلوه گر افکار نورانی است.

   

  وی در پایان گفت: از این به بعد تئاتر به عنوان برنامه جدی آموزش و پرورش کرج به ویژه ناحیه 3 قلمداد خواهد شد و این قول یک عضو خانواده هنر است به تمامی هنرمندان تئاتر البرز.
  نظرات کاربران