در حال بارگذاری ...
 • در انتظار نتایج داوری:

  رقابت تنگاتنگ نمایشگران البرز به پایان رسید

  از مجموع ۲۰ اثر بازبینی شده ۶ نمایش به مرحله نهایی رقابتهای جشنواره استانی راه یافتند که یک گروه به دلایل شخصی از ادامه رقابتها انصراف داد. داوری ها در دو روز و چند سانس تا پاسی از یکشنبه شب و با حضور پرشمار علاقمندان نمایش استان انجام شد.

  تئاتر البرز، تئاتر استانی البرز امروز به مرحله نهایی خود رسید تا راه برای برگزیدگان استان به جشنواره فجر هموار شود.

  گفتنی است از مجموع ۲۰ اثر بازبینی شده ۶ نمایش به مرحله نهایی رقابتهای جشنواره استانی راه یافتند که یک گروه به دلایل شخصی از ادامه رقابتها انصراف داد.

  داوری ها در دو روز و چند سانس تا پاسی از یکشنبه شب و با حضور پرشمار علاقمندان نمایش استان انجام شد. در نخستین روز از داوری  “اوینیون مکبث” به کارگردانی پارسا خانلقی به عنوان اولین گروه  در سالن سیروس صابر داوران را به تماشای کار خود دعوت کرد.

  دومین نمایش “چای شیرین با شکر هم نخورده “به کارگردانی صابر روشن بود و در دوسانس اجرای عموم و داوری در پلاتوی حیاتی مهر اداره کل ارشاد بر روی صحنه رفت.

  ” مصائب امیر” به عنوان سومین نمایش، به کارگردانی رضا اخی در دوسانس عموم و داوری در سالن استاد فتحعلی بیگی مجموعه تئاتر شهر کرج، مورد قصاوت عموم و داوران قرار گرفت.

  امروز دوشنبه نمایش “آقا لیلا” به کارگردانی هانیه کریمی در پلاتوی رودکی مجموعه تئاتر شهرکرج و نمایش “دریا زدگی” به کارگردانی مسعود بیگلری در دوسانس اجرای عموم و داوری در سالن فتحعلی بیگی ، بر روی صحنه رفته و خود را به داوری ها سپردند . شایان ذکر است داوران این دوره از رقابتهای نمایشی استان البرز را  مهرداد رایانی مخصوص ،خیرالله تقیانی ، رحیمی  برعهده داشتند.
  نظرات کاربران