در حال بارگذاری ...
به بهانه مهربانی

جشن « شنبه مهربانی» تئاتری‌ها در کرج برگزار می‌شود

به گزارش تئاتر البرز،  هنر این بار بهانه ای شد تا در روز های پایانی سال لبخند را بر روی لب های  کودکان و خانواده های نیازمند بیاورد. این روزها برخی از هنرمندان تئاتر البرز در تب و تاب مهیای یک جشن بزرگ هستند، یادآوری مهربانی اما با بهانه ای از جنس هنرتا با فرا رسیدن سال جدید یک آرزو را به حقیقت محقق کنند. از این رو هم زمان با نخستین جشن پایان سال اهالی تئاتر مراسمی را   با عنوان « شنبه مهربانی»، در آخرین شنبه برگزار خواهند کرد اجرای آیتم هایی همچون  تئاتر محیطی، نمایشنامه خوانی، تصنیف خوانی، فراز شاهنامه، سیاه بازی، حافظ خوانی، اجرای پرفورمنس و گالری آرت  از جمله برنامه های این جشن است که در مجموعه  فرهنگسرای جوان واحد نمایش برگزار خواهد شد  تمام عواید حاصل از فروش بلیط ها صرف امور خیریه می شود. 

 

جشن « شنبه مهربانی» به همت انجمن هنرهای نمایشی استان البرز، « مسعود بیگلری» مسئول شنبه های نمایشنامه خوانی و هنرمندان  گروه های نمایشی « هورپاک»، « هویت»، « آریامن»، «گچ پژ» و « نهاب»  در تاریخ 25 اسفند در مجموعه پردیس تئاتر البرز برگزار می شود. 
مطالب مرتبط

در جلسۀ رئیس انجمن نمایش، رئیس انجمن تعزیه و رئیس خانۀ هنرمندان استان بیان شد

نمایش های مذهبی تحت حمایت و نظارت انجمن تعزیه
در جلسۀ رئیس انجمن نمایش، رئیس انجمن تعزیه و رئیس خانۀ هنرمندان استان بیان شد

نمایش های مذهبی تحت حمایت و نظارت انجمن تعزیه

گروه های محترم نمایشی که در سطح استان فعالیت در زمینه تولید و اجرای نمایشهای مذهبی در ایام سوگواری ائمه اطهار دارند، به خاطر موضوعیت و سهولت در روند کارشان من بعد تحت نظارت و هدایت و حمایت انجمن تعزیه استان البرز قرار می گیرند.

|

نظرات کاربران