در حال بارگذاری ...
مدیر کل ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد:

انتشار فراخوان رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهش جایزۀ بزرگ قلم البرز

فراخوان نخستین رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهش جایزۀ بزرگ قلم (بزرگداشت استاد احمد دامود) منتشر شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از البرز، مدیرکل ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: فراخوان نخستین رویداد نمایشنامه نویسی و پژوهشی جایزۀ بزرگ قلم البرز (بزرگداشت استاد احمد دامود) ، به همّت انجمن نمایش استان البرز و معاونت هنری و سینمایی ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

در این فراخوان آمده است:

با توجّه به عدم امکان برگزاری دهمین جشنوارۀ تئاتر استانی البرز در سال جاری به لحاظ شیوع بیماری کرونا و لزوم صیانت از سلامت هنرمندان نمایش و مخاطبان آن، ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با همکاری انجمن نمایش استان در راستای تقویت بسترهای نمایشنامه نویسی و ترغیب نمایشنامه نویسان استان، اوّلین رویداد نمایشنامه نویسی را با عنوان جایزۀ بزرگ قلم (بزرگداشت استاد احمد دامود) را برگزار می‌کند.

این جشنواره در دوبخش نمایشنامه نویسی و پژوهش، با موضوعات جهش تولید، نقش مدافعان سلامت در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ایثار و شهادت و هشت سال دفاع مقدس (جایزۀ بزرگ سردار شهید قاسم سلیمانی)، حجاب و عفاف و موضوعات آزاد، و به صورت رقابتی برگزار می شود.

جوایز آثار برگزیده در هر دو بخش به شرح زیر است:

رتبۀ اوّل 30/000/000 ریال

رتبۀ دوّم 20/000/000 ریال

رتبۀ سوّم 10/000/000 ریال

علاقه‌مندان می توانند با دریافت فایل فراخوان جشنواره در انتهای همین خبر، و پس از پر کردن فرم شرکت در جشنواره، فرم و آثار مکتوب خود را به صورت pdf به آدرس www.namayeshealborz@gmail.com ارسال نمایند. همچنین متقاضیان پس از ارسال آثار  باید درخواست خود را به شمارۀ واتساپ 09397781794 اطلاع بدهند.

 

فایل pdf فراخوان از پایان همین خبر قابل دریافت است.
مطالب مرتبط

نامزدهای بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی سی ونهمین جشنواره تئاترفجر معرفی شدند. 

خانه ای روی ابرهای پراکنده از کرج نامزد دریافت جایزۀ نمایشنامه نویسی فجر سی و نهم
نامزدهای بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی سی ونهمین جشنواره تئاترفجر معرفی شدند. 

"خانه ای روی ابرهای پراکنده" از کرج نامزد دریافت جایزۀ نمایشنامه نویسی فجر سی و نهم

نمایشنامه"خانه ای روی ابرهای پراکنده"به نویسندگی هنرمند البرزی  مهدی اکبری نامزد دریافت جایزۀ بخش نمایشنامۀ فجر سی و نهم

|

نظرات کاربران