در حال بارگذاری ...
به مناسبت آغاز هفتۀ کتاب و کتابخوانی

کتاب نمایشنامۀ «اسکرین شات» به قلم ندا قربانیان منتشر شد

با رعایت پرتکل های بهداشتی و به صورت آنلاین مراسم رونمایی کتاب نمایشنامۀ اسکرین شات نوشتۀ ندا قربانیان به مناسبت آغاز هفتۀ کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از البرز، به مناسبت آغاز هفتۀ کتاب و کتابخوانی، از کتاب نمایشنامۀ اسکرین شات، نوشتۀ ندا قربانیان رونمایی شد. در این مراسم که در سالن سیروس صابر ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد، دکتر دهقان هراتی معاون هنری و سینمایی، شهریاری معاون توسعۀ مدیریت و منابع انسانی، دکتر مرادی نور معاون فرهنگی و مطبوعاتی ادرۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جلیلی رئیس خانۀ هنرمندان کرج و جمعی از مدیران و عوامل نشر کتاب حضور داشتند. 

دکتر دهقان هراتی در ابتدای جلسه با بیان ظرفیت های تئاتر استان افزود: نمایشنامه نویسی و چاپ نمایشنامه های نویسندگان البرزی نیازمند توجّه ویژه از طرف مسئولین استان و هنرمندان است. وی در ادامه گفت: البته اقدامات خوبی نیز در این خصوص در استان انجام شده است و استان البرز به لحاظ چاپ نمایشنامه در کشور و در میان استانهای دیگر از جایگاه خوب و قابل توجّهی برخوردار است.

در ادامۀ مراسم، دکتر مرادی نور با تبریک هفتۀ کتاب و کتاب خوانی به بیان گوشه ای از فعّالیت ها و برنامه های این معاونت در هفتۀ کتاب و کتابخوانی پرداخت.

همچنین جلیلی، مدیر عامل خانۀ هنرمندان کرج نیز گزارش کاری از فعّالیت های خانه هنرمندان در مدّت هشت ماهۀ پس از تأسیس این خانه ارائه کرد و گفت: با توجّه به شرایط حال حاضر کشور و درگیری با بیماری کرونا، این مرکز آمادۀ حمایت از هنرمندان عرصه های مختلف می باشد. 

در پایان این مراسم از کتاب نمایشنامۀ اسکرین شات، نوشتۀ ندا قربانیان رونمایی شد. 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران