در حال بارگذاری ...
با اعلام هیات داوران

نمایش «اعماق» ار البرز به جشنواره مبارک راه یافت

نمایش اعماق به نویسندگی و کارگردانی نایری عیوضی و لیلا احمدی از استان البرز دربخش ایده های نو، به مرحله ارزیابی اجرایی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک راه یافت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از البرز،  نتایج بخش های "ایده های نو" و " نمایش عروسکی در فضای مجازی" جشنواره تهران – مبارک از سوی هیأت انتخاب نتایج بررسی طرح ها و ایده های این دو بخش اعلام شد که طی آن نمایش " اعماق" به نویسندگی و کارگردانی نایری عیوضی و لیلا احمدی از استان البرز دربخش ایده های نو، به مرحله ارزیابی اجرایی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک راه یافت.

 هیات انتخاب بخش "ایده‌های نو" و "نمایش عروسکی در فضای مجازی" متشکل از روشنک روشن، مریم معینی و محمد بحرانی، بعد از ارزیابی و بررسی  تقاضاها، 15 اثر را برای حضور در مرحله ارزیابی اجرایی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک انتخاب و معرفی کردند.

بخش ایده‌های نو و نمایش عروسکی در فضای مجازی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک به مدیریت بهرام بهبهانی برگزارمی‌شود و در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و صیانت از سلامت گروه‌های نمایشی و مخاطبان، بیشتر بخش‌های هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک در اسفندماه سال جاری، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران