در حال بارگذاری ...

«۱۹.۱۹» نماینده استان البرز در بخش دیگرگونه های اجرایی

راه یابی نمایش ۱۹.۱۹به نویسندگی احسان یزدان پناه و کارگردانی علی کاظمی به ارزیابی نهایی بخش دیگر گونه های اجرایی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از البرز، نمایش "۱۹.۱۹"به نویسندگی احسان یزدان پناه و کارگردانی علی کاظمی به ارزیابی نهایی بخش دیگر گونه های اجرایی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافت.
هیات انتخاب «بخش دیگرگونه‌های اجرایی» متشکل از ندا شاهرخی، حسین توازنی‌زاده و امیر راد اسامی ۲۶ نمایش‌ منتخب برای ارزیابی نهایی در این رویداد را اعلام کردند. 
اسامی این آثار (براساس حروف الفبا) به شرح زیر است:

۱- «پامنار، قصر شیرین، شلمچه» به نویسندگی کیارش اشراقی و کارگردانی مرتضی قاضیان و کیارش اشراقی- استان تهران، شهر تهران

۲- «پانزده ثانیه» به نویسندگی و کارگردانی پویان محمودی- استان تهران، شهر تهران

۳- «تناسخ» به نویسندگی گروه و کارگردانی مهیار جوادیها- استان قم، تهران و گیلان، شهر قم، تهران و بندرانزلی (در مورد شهر محل اجرا توضیحات کامل در طرح عنوان شده است.)

۴- «جی‌تی‌اِی (این یک هملت هوشمند است)» به نویسندگی و کارگردانی فائزه شاه‌حسینی با اقتباس از نمایشنامه «هملت ماشین» اثر هاینر مولر- استان تهران، شهر تهران

۵- «چرخ» به نویسندگی داوود معینی‌کیا و کارگردانی مرتضی برزگرزادگان- استان تهران، شهر تهران

۶- «خودم» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل کمالی- استان تهران، شهر تهران

۷- «دموکراسی سفارشی» به نویسندگی و کارگردانی میلاد جباری‌مولانا- استان تهران، شهر تهران

۸- «ز شمع مرده» به نویسندگی نسیم مقدم و کارگردانی نسیم مقدم و سجاد باقری- استان تهران، شهر تهران

۹- «سخنور- تخت پنجم» به طراحی و کارگردانی علیرضا طاهری براساس سه نمایشنامه‌ از پیتر هانتکه؛ «اتهام به خود»، «اهانت به تماشاگر» و «غیب‌گویی»- استان تهران، شهر تهران

۱۰- «سرورهای قبیله‌ای» به نویسندگی یاسمین اقدامى و کارگردانی سجاد شفیعی‌فر و یاسمین اقدامی- استان تهران، شهر تهران

۱۱- «سلول‌ها با ما می‌رقصند» به نویسندگی و کارگردانی مجید سرنی‌زاده- استان هرمزگان، شهر بندرعباس

۱۲- «سوگ» به نویسندگی و کارگردانی سعید جمشیدی‌پور- استان تهران، شهر تهران

۱۳- «سه روایت» به نویسندگی و کارگردانی محمد بابایی- استان اصفهان، شهر اصفهان

۱۴- «شدن» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمان‌زاده- استان کردستان، شهر سنندج 

۱۵- «کادر درمان خواب ندارد» به نویسندگی و کارگردانی تینو صالحی- استان تهران، شهر تهران 

۱۶- «ماسک» به  نویسندگی و کارگردانی سعید زارعی- استان تهران، شهر تهران 

۱۷- «محاکمه در قرنطینه» به نویسندگی و کارگردانی مهدی تنگستانی- استان بوشهر، شهر گناوه 

۱۸- «مرد تلویزیونی» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی- استان لرستان، شهر ازنا

۱۹- «منو» به نویسندگی و کارگردانی مهدی ملکی- استان تهران، شهر تهران

۲۰- «میکرومکبث» به ایده‌پردازی و کارگردانی حسین دریس- استان تهران، شهر شمیرانات  

۲۱- «هوم» به نویسندگی و کارگردانی سارا کریمیان‌اقبال- استان تهران، شهر تهران

۲۲- «۱۹:۱۹» به نویسندگی احسان یزدان‌پناه و کارگردانی علی کاظمی- استان البرز، شهر کرج

۲۳- «۱۹۸۴» به  نویسندگی و کارگردانی جعفر حجازی- استان تهران، شهر تهران

آثار مشروط: 

۲۴- «این اجرا برای نشنیدن است» به نویسندگی فواد زیدانلویی و کارگردانی سپینود اسدزاده‌تبریزی- استان خراسان رضوی، شهر مشهد  

۲۵- «تورتئاتر» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی- استان تهران، شهر تهران 
 
۲۶- «هملت» به طراحی، دراماتورژی و کارگردانی الهام ابنی- استان تهران، شهر تهران  

این بخش با مدیریت سامان خلیلیان در سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر برگزار می‌شود.




مطالب مرتبط

نظرات کاربران