در حال بارگذاری ...
رئیس هیئت‌مدیره انجمن نمایش البرز:

ثبت نام یازدهمین دوره از جشنواره تئاتر استان البرز آغاز شد

ملایی با اشاره به اهمیت حضور علاقمندان عرصه هنر تئاتر در یازدهمین جشنواره تئاتر البرز گفت: علاقمندان به منظور حضور در یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز فرم ثبت نام را تکمیل و آن را به خانم کشاورز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تحویل دهند.

« رامین ملایی» در گفت و گو با روابط عمومی یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز با اشاره به اهمیت حضور علاقمندان عرصه هنر تئاتر در یازدهمین جشنواره تئاتر البرز گفت: علاقمندان به منظور حضور در یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز فرم ثبت نام را تکمیل و آن را به منیژه کشاورز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تحویل دهند. 

رئیس هیئت‌مدیره انجمن نمایش البرز افزود: هدف از برپایی این دوره از جشنواره، تقویت هنر تئاتر و ایجاد یک رقابت سازنده با هدف تقویت حضور هنرمندان عرصه تئاتر است.

ملایی با بیان اینکه در این دوره از جشنواره یکی از شرایط اجرای عمومی است بیان کرد: زمان بندی برپایی جشنواره از 6 تا 9 آبان ماه سال جاری است.

رئیس هیئت مدیره انجمن نمایش استان البرز خاطرنشان کرد: تکمیل فرم شرکت در جشنواره( فرم شماره 1 ) با مراجعه به درگاه جامع تئاتر استانی ممکن است که طی آن چکیده سوابق هنری متقاضی دریک صفحه A4 تایپ شده به تایید انجمن نمایش استان باید برسد. 

وی توضیح داد:  افراد پیشکسوت و شناخته شده نیز با استفاده از آدرس: com.gmail@namayeshealborz درخواست خود را مطرح می کنند.

لازم به ذکر است، در خواست هرگونه امکانات خاص گروه های نمایشی راه یافته به جشنواره، سالن اجرا- امکانات فنی و مسائل مربوط به اجرای نمایش مربوطه باید قبل از برگزاری جشنواره به اطالع دبیرخانه رسانده شود تا ستاد برگزاری جشنواره نسبت به امکانات و توانمندی موجود با گروه ها هماهنگی الزم را به عمل آورد؛ در غیر اینصورت دبیرخانه جشنواره هیچگونه تعهدی در قبال درخواست گروه ها نخواهد داشت.

 

 

 

 

 

 
مطالب مرتبط

رئیس هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی البرز:

زمانبندی اجرای آثار راه‌یافته به بخش یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز اعلام شد
رئیس هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی البرز:

زمانبندی اجرای آثار راه‌یافته به بخش یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز اعلام شد

ملایی با اشاره به اهمیت استقبال پرشور هنرمندان از برپایی جشنواره تئاتر استان البرز گفت: زمانبندی اجرای آثار راه یافته بخش یازدهیمن جشنواره تئاتر استان البرز طی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هفته جاری اعلام شد.

|

رامین ملایی تاکید کرد

همه ظرفیت‌های استانی برای برگزاری جشنواره تئاتر البرز به کار گرفته شوند
رامین ملایی تاکید کرد

همه ظرفیت‌های استانی برای برگزاری جشنواره تئاتر البرز به کار گرفته شوند

رئیس هیئت‌مدیره انجمن نمایش البرز، تاکید کرد به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌های استانی برای برگزاری هرچه بهتر و عمومی‌تر یازدهمین دوره جشنواره تئاتر این استان، ضروری است.

|

نظرات کاربران