در حال بارگذاری ...
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز مطرح کرد:

تفکر هنرمند با دغدغه‌های اجتماعی و مطالبات مردمی پیوند خورده است

نوروزی فر با اشاره به اهمیت جایگاه رشد هنر تئاتر در بیان مطالبات و دغدغه های مردمی گفت: تفکر هنرمند عرصه تئاتر با نگرش به دغدغه‌های اجتماعی و مطالبات مردمی پیوند خورده است.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در البرز، ابراهیم نوروزی‌فر با حضور در آیین اختتامیه جشنواره تئاتر «سودای عشق» که روز یکشنبه 6 آذرماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان البرز، مسئولان، هنرمندان و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد، گفت: تفکر هنرمند پیوند خورده با دغدغه‌های اجتماعی و مطالبات مردمی است.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز با اشاره به اینکه آنچه می‌تواند بسیاری از وقایع را در ذهن همه ماندگار کند، هنر است، اظهار کرد: هنر ابزار نمایش آگاهانه برای بیان حقایق مختلف زندگی، مشکلات، دغدغه ها، مطالبات و ... است. 

او ادامه داد: هنرمند کسی است که پیش از هر کس ندای درونی خود را می‌شنود و این خاصیت هنر و روح لطیف و آگاه منشانه هنرمند است که نسبت به درونیات خود بی تفاوت نباشد. یک هنرمند برای به تصویر کشیدن هنر خود می نویسد، روی صحنه می رود و هنر را ابزار بیان عاطفه خود می داند. 

نورزی‌فر تصریح کرد: هنرمند تا زمانی‌که ظرفیت‌های هنرمندانه را در وجود خود زنده نگاه دارد، پویا است؛ تا زمانی‌که بی‌ریا و هنرمندانه در تلاش برای بیان و تبیین هنر است نقش حقیقی خویش را ایفاء می‌کند. 

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: هنرمند تئاتر با در نظر گرفتن اهمیت زندگی و امید، سختی‌ها را تحمل می‌کند و درصدد امیدبخشی و آگاهی بخشی است. 
مطالب مرتبط

رامین ملایی تاکید کرد

همه ظرفیت‌های استانی برای برگزاری جشنواره تئاتر البرز به کار گرفته شوند
رامین ملایی تاکید کرد

همه ظرفیت‌های استانی برای برگزاری جشنواره تئاتر البرز به کار گرفته شوند

رئیس هیئت‌مدیره انجمن نمایش البرز، تاکید کرد به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌های استانی برای برگزاری هرچه بهتر و عمومی‌تر یازدهمین دوره جشنواره تئاتر این استان، ضروری است.

|

دبیر یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز مطرح کرد

لزوم مشارکت نهادها برای تأمین بودجه اعتباری جشنواره تئاتر
دبیر یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز مطرح کرد

لزوم مشارکت نهادها برای تأمین بودجه اعتباری جشنواره تئاتر

حسین بهزادی فر، مشارکت تمامی دستگاه‌ها و نهادها برای تأمین بودجه اعتباری جشنواره تئاتر استان را ضرورت برپایی جشنواره به عنوان یک رسانه هدفمند و اثرگذار با هدف تبیین سبک زندگی اسلامی و ایرانی دانست

|

نظرات کاربران