در حال بارگذاری ...
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:

جشنواره تئاتر البرز فرصتی برای درک ظرفیت‌های فرهنگی و بومی است

سیدمحمود سرباز، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، با بیان اینکه؛ یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز فرصتی برای درک ظرفیت‌های فرهنگی بومی است، گفت: بضاعت داشته و تلاش‌مان در تئاتر استان البرز و البته توجه به فروگذشته‌ها، روزهای پر از امید و موفقیت را پیش رویمان ترسیم می‌کند. 

سیدمحمود سرباز در جریان برپایی آیین یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز به خبرنگار جشنواره تئاتر البرز گفت: برپایی یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز سرآغازی برای رشد داشته‌ها و بضاعت تلاش‌هایمان در عرصه هنری است. 

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: بضاعت داشته و تلاش‌مان در تئاتر استان البرز و البته توجه به فروگذشته‌ها، روزهای پر از امید و موفقیت را پیش رویمان ترسیم می‌کند. 

او با اشاره به اهمیت اهتمام به همدلی، تقویت اراده‌های هنری تصریح کرد: قرار ما با هنرمندان برای تلاش به تقویت، همدلی و انسجام بیشتر در گردهمایی نمایشی برای ساماندهی و رونق اجراهای عمومی بهتر است.

سرباز توضیح داد: یازدهمین دوره از جشنواره تئاتر استان البرز ظرفیت‌های فرهنگی بومی، مولفه‌های قومی و جغرافیایی این استان را به رخ خواهد کشید. 

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز همچنین خاطرنشان کرد: امیدواریم پس از نزدیک به سه سال تعطیلی سال‌های نمایش چراغ تئاتر تا ابد روشن و ماندگار باشد.
مطالب مرتبط

با اعلام برگزیدگان و برندگان

یازدهمین جشنواره تئاتر البرز به ایستگاه پایانی رسید
با اعلام برگزیدگان و برندگان

یازدهمین جشنواره تئاتر البرز به ایستگاه پایانی رسید

در آیین پایانی یازدهمین جشنواره تئاتر استان البرز که شاهد رقابت 10 گروه نمایشی بود، هنرمندان برتر در بخش‌های نویسندگی، گریم، کارگردانی، بازیگری زن و مرد، موسیقی، پوستر و بروشور، معرفی شدند.

|

نظرات کاربران